داستان دکتر یدکی

فلسفه وجودی واژه دکتـر در کنار واژه یدکـی متعلق به مشتریانمان می‌باشد نه ما ! داستان اینگونه آغاز شد!

چرایی پیدایش برند دکتر یدکی!

تصور کنیم پزشکان و جراحان محترم در مواجهه با مراجعان خود اگر خدای نکرده کوتاهی یا اشتباهی انجام دهند، در نهایت با جان یک نفر انسان عزیز سر و کار دارند اما با کمی تامل و بررسی دقیق‌تر متوجه میشویم که فروشندگان قطعات یدکی و تعمیرکاران خودرو و تولید‌کنندگان قطعات و تمام افرادی که به هر نحوی با خودرو سر و کار دارند با هر کوتاهی یا اشتباه ممکن است با جان بیش از یک نفر درگیر باشند و حتی میشه گفت تمام ظرفیت سرنشین‌های یک خودرو در گرو تخصص و وجدان کاری این افراد می باشد و این فرقی ندارد که قطعات فنی حساسی همچون لنت و تسمه‌تایم و … باشد یا یک خار کوچک قاب ستون شیشه باشد و ما چون به این حقیقت واقف شدیم، بنابرین تصمیم گرفتیم واژه “دکتر” را کنار واژه “یدکی” بیاوریم تا هرچه بیشتر اهمیت این مسئولیت را هر روز یادآوری کرده و خود را تقویت کنیم و با دقت و تمرکز و حساسیت هرچه تمام قطعات اصل و ایمن را تامین و بعد از کنترل و بررسی چند باره آنرا به مشتریانمان تقدیم کنیم و همچنین ما هیچ چیز را فقط برای خود نخواستیم و نمیخواهیم و همیشه سعی کردیم آموخته‌ها و تجربه هایمان در این مسیر را هم به افراد علاقمند انتقال دهیم تا افراد بیشتری بتوانند در این مسیر قدم بگذارند و امنیت خاطر و امنیت جسم بیشتری در جامعه شاهد باشیم.

از کجا آمدیم و آمدنمان بهر چیست؟

اوایل دهه 80 با یک کارت ویزیت ساده شروع کردیم و بعد از 20سال فعالیت سنتی و آنلاین، امروز به جرات می توان گفت که دکتر یدکی مرجع فروش آنلاین قطعات یدکی اصلی بوده و در کنار نمایندگی برندهای معتبر از جمله نمایندگی رسمی محصولات ایرانخودرو (ایساکو مجدآبادی)، بنیانگذار آموزش صفر تا صد راه اندازی و رشد و توسعه کسب و کار یدکی خودرو نیز می‌باشد و تجربیات خود را در اختیار علاقمندان به این حوزه قرار میدهد و مفتخریم که تا امروز ده‌ها مدیر موفق را آموزش داده که هرکدام صاحب کسب و کار شخصی خود شده و یا در مجموعه های مرتبط مدیران بسیار موفقی شده اند.

چرا سایت اینترنتی ؟

و اما بخش سایت اینترنتی فروشگاه دکتر یدکی با هدف دسترسی همه افراد از سراسر ایران به قطعات یدکی خودرو از ریزترین و کمیاب‌ترین قطعات تا پرفروش‌ترین و مصرفی‌ترین قطعات خودروها، بستری فراهم کرده تا دیگر نگران ترافیک و طی کردن مسافت طولانی برای حضور و خرید فیزیکی در فروشگاه و یا ساعتها گشتن برای یک قطعه نباشید و از منزل یا محل کار خود و فقط با یک کامپیوتر و یا تلفن همراه به راحتی با چند کلیک ساده قطعات یدکی خودرویتان را خرید کنید و در محل خود تحویل بگیرید.

پول و منفعت مالی چقدر برایمان مهم است؟

بی تعارف هیچ کسب و کاری بدون درآمد دوام نمی‌آورد ولی با قاطعیت می‌توانیم بگوییم درسته که سود مهم است اما سالهاست که برای مجموعه ما اولویت اول نیست،

آگاهی قبل از خرید، دسترسی آسان و اطمینان از اصالت کالا، ضمانت کالا و خدمات و راهنمایی‌های بعد از خرید همچو روشهای استفاده و نگهداری صحیح برای کاهش هزینه های مشتری و پشتیبانی دائمی مشتریان از شیرین ترین و لذت بخش ترین فعالیت های تیم ماست.

قبیله مشتریان

شاید نتوان گفت که دقیقا چند نفر تا به امروز از ما خرید کرده اند اما یک گنجینه آمار دقیقی که داریم نشان میدهد تا امروز بیش از 20.000 مشتری منحصربفرد ثابت و وفادارمان عضو باشگاه مشتریانمان شده اند و هر روز صبح با نیت خدمترسانی بهتر به این عزیزان و اعضای جدید چشم باز کرده و در تیم دکتر یدکی گرد هم می آئیم تا بتوانیم پاسخگوی خوبی برایشان باشیم و مفتخریم که طی چندین سال متمادی با درجه امتیاز ممتاز‌ A خدمت‌رسان شما هستیم و با اینکه بیش از ۲۰ سال از شروع کارمان در تأمین قطعات یدکی خودرو را سپری کردیم اما کماکان تیم دکتر یدکی در سومین دهه فعالیت خود هر روز در حال یادگیری و ارتقا کیفیت خدمات خود می باشد و از اینکه فوت‌وفن کار خودمان را با دیگران به اشتراک بگذاریم و تجربه‌هایمان را در اختیار علاقمندان به این حوزه بگذاریم و یا رقبایمان اطلاعات سایت ما را به نفع خودشان کپی می‌کنند، نگران نیستیم، چون هر روز حرف جدیدی برای گفتن داریم.

چگونه به اهدافمان میرسیم؟

هرکدام از ما حلقه‌های یک زنجیر هستیم. قدرت این زنجیر به‌اندازه ضعیف‌ترین حلقه این زنجیر می‌باشد. می‌دانیم که برای رسیدن به یک رؤیا به یک تیم نیازمندیم. هرکدام از اعضای تیم دکتر‌یدکی در هر زمان فقط روی یک مشتری تمرکز دارد. عضوی که همزمان 100 مشتری را پاسخگو باشد هیچ‌کدام را نمیتواند راضی نگهدارد. این‌طور نیست؟
دکتر یدکی نتیجه‌گراست و تمام‌کننده کارها. واقعیت این‌است‌که بدون نتیجه‌نهایی و رضایت قلبی مشتری حتی اگر میلیاردها سود هم نصیب مجموعه شود ارزشی ندارد. ما مشتریانمان را بدون پشتیبانی چه قبل از خرید و چه بعد از خرید رها نمی‌کنیم. هیچ‌وقت و هرگز.