گارانتی دکتر یدکی

دکتر یدکی اولین فروشگاه لوازم یدکی در ایران است که محصولات خود را با گارانتی ویژه به خریدارن عزیز ارائه می‌کند و مشتریان با خیال راحت می‌توانند اقلام مورد نیاز را از سایت خرید کرده و نگرانی بابت اصالت کالا یا ایرادات و خرابی قطعات نداشته باشند. گارانتی دکتر یدکی در سه نوع ارائه می‌شود که در ادامه به شرح کامل هر سه نوع گارانتی می‌پردازیم.

گارانتی رایگان اصالت و سلامتی فیزیکی

تمامی محصولات فروشگاه دکتر یدکی دارای گارانتی رایگان 7 روزه اصالت و سلامت فیزیکی قطعات می‌باشند که به صورت پیش‌فرض بر روی تمامی محصولات اعمال می‌شود. در این گارانتی محصولات از لحاظ اصل بودن و سلامت فیزیکی موقع حمل‌ونقل تا مرحله رسیدن به دست مشتری به مدت 7 روز تضمین می‌شود.

گارانتی نقره‌ای دکتر یدکی (6ماهه)

در گارانتی نقره‌ای دکتر یدکی محصول خریداری شده به‌مدت 6 ماه تضمین کارکرد می‌شود. در صورت انتخاب این گارانتی،  7 درصد به مبلغ محصول اضافه خواهد شد.

گارانتی طلایی دکتر یدکی (یک‌ساله)

در گارانتی طلایی دکتر یدکی محصول خریداری شده به‌مدت یک‌سال تضمین کارکرد می‌شود. در صورت انتخاب این گارانتی،  10 درصد به مبلغ محصول اضافه خواهد شد.

شرایط گارانتی به چه صورت است؟

برای اینکه محصول خریداری شده شامل شرایط گارانتی باشد، باید به مواردی که در ادامه آمده توجه شود:

  1. محصول خریداری شده باید توسط تعمیرکار و تکنسین ماهر و کاربلد نصب شود و از هرگونه ضربه و آسیب فیزیکی به خود قطعه خودداری شود.
  2. هرگونه استفاده نامناسب یا نصب غیرصحیح، نوسانات برق، حوادث طبیعی، زنگ‌زدگی و اکسیده شدن، شکستگی، له‌شدگی، خراشیدگی، سوختگی و هرگونه تغییر و دست‌کاری محصول موجب نقض گارانتی می‌شود.
  3. در قطعات برقی و الکترونیکی، هرگونه نوسان غیرمجاز برق یا دستکاری‌ها و خرابی‌ قطعات دیگر که باعث آسیب به قطعه مورد نظر شود، از حالت گارانتی خارج است.
  4. زمان گارانتی از لحظه ثبت سفارش در سایت فعال شده و تا آخرین روز گارانتی معتبر می‌باشد.
  5. قطعات مصرفی (مثل: لنت ترمز، دیسک و صفحه کلاچ، شمع و وایر، روغن‌ها، فیلترها، ضدیخ‌‌ها، خار، بست و…) به علت مصرفی بودن مشمول گارانتی نمی‌باشند، برای همین هم در صفحات این محصولات آیتم گارانتی غیرفعال است.
  6. برای استفاده از گارانتی محصول، در صورتی که در طول مدت گارانتی محصول یا قطعه دچار ایراد یا مشکل شود، بعد از تماس با واحد گارانتی دکتر یدکی و اخذ راهنمایی‌های لازم، باید محصول مورد نظر را برای بررسی به واحد گارانتی دکتر یدکی ارسال کنید، تا کارشناسان فنی دکتر یدکی قطعه مورد نظر را بررسی کرده و در صورت تایید، قطعه مورد نظر با نمونه سالم دیگر جایگزین شده و خدمتتان ارسال خواهد شد.